Jūsu pasūtījuma grozs
Kopā: 0 €
Pearels for us

Klientu atsauksmes


16 Jan 2019

Biruta

Paldies par balto upes pērļu kaklarotu, ļoti skaista. Esmu apmierināta gan ar preci, gan piegādes iespējām. .Visu labu vēlot Biruta


09 Jan 2019

Kristīne

Paldies! Sņemtie auskari un rokassprādze ir ļoti skaistas.


07 Jan 2019

Inguna

Liels paldies par brīnišķīgajām rotām! Atkal un atkal atgriežos šajā vietā un dāvinu Aili rotas visām savām draudzenēm.. Jums arī noteikti patiks...


13 Dec 2018

Andra

Vislabākās pērlēs Rīgā par vislabāko pērļu cenu ir pearls4us. Pamēģināju! SUper, it sevišķi, ja ir pienācis vecums, kad jārotājas tikai ar pērlēm.


12 Dec 2018

Liene

Jau otro reizi iegādājos rotas iekš pearls4us, un jau atkal esmu ārkārtīgi priecīga! Jau otrājā dienā pēc pasūtījuma veikšanas rotas tika atgādātas uz mājām, un izskatās pat labāk nekā bildēs. Paldies! Nākamreiz pēles pavisam noteikti atkal iegādāšos šeit.


29 Nov 2018

Inga

Paldies. Ļoti skaisti un kvalitatīvi auskarīņi un apkalpošana augstākajā līmenī. Paldies!


28 Nov 2018

Līga

Esmu sajūsmā par vīra uzdāvinātajiem pērļu auskariem un rokassprādzi. Man patīk ne tikai šīs rotas nēsāt, bet prieku sniedz pat tikai paskatīšanās uz tām.:)) Gan auskariem, gan rokassprādzei ir sava īpašā odziņa, kas tās padara vēl jo īpašākas.


26 Nov 2018

Ilze

Burvīgas rotas, lielisks pārdevējs. Paldies! Lai Jums viss izdodas arī turpmāk.


22 Nov 2018

Iveta

MEGA PALDIES! Par izcilo viesmīlību, patieso ieinteresētību piemeklēt tieši man pielāgotu pērļu kaklarotu! Īpaša pateicība Ervīna kungam, kas kopā ar kundzi šos skaistumus. Esmu kļuvusi par rīsu pērļu kaklarotas, auskaru un fantastiska gredzena īpašnieci :) Pateicos, iesaku katrai klientei izbaudīt šo izcilo apkalpošanu, vērtīgās sarunas. Es ne vien nopirku, bet tiku ievesta līdz šim man nezināmā pērļu pasaulē, uzzināju daudz jauna par šiem dabas brīnumiem. Patiesā cieņā, Iveta


11 Nov 2018

Vilma

Jau antrus metus mugėje nepraeinu pro jūsų stendą ko nors neįsigijus.Jūs siūlote puikius,kokykibškus dirbinius.Ačiū


27 Aug 2018

Maija

Paldies par lieliskajiem pērļu auskariem!


09 Aug 2018

Rūta

Savu kāroto kaklarotu saņēmu ļoti ātri - brīnišķīga rota, esmu ļoti apmierināta ar pirkumu!


20 Jul 2018

Elīna

Reiz biju iegādājusies melno pērļu auskarus, tie bija mani mīļākie auskari, jo lieliski izskatās pie gandrīz jebkura apģērba un ērti ikdienā. Bet gadījās vienu no auskariem nozaudēt. Šonedēļ Kuldīgā svin dzīres un kā ierasts pie mums te ir viens no plašākajiem tirdziņiem, kāds redzēts. Staigāju un meklēju melnus pērļu auskarus, tie ir mani "must have", līdz atradu Jūs un ieraudzīju tieši tādus, kādi man bija! Sapņi piepildās, paldies! :)


03 Apr 2018

Диана

Приобрела себе серьги и кулон с черным жемчугом. Покупкой довольна. Качественные изделия, смотрятся модно, свежо и изящно. Приемлемые цены. Изделия сделаны аккуратно, с любовью. Я поняла, что это не последняя моя покупка. Дарите радость себе, близким и друзьям. Такой подарок всегда в радость. Спасибо за Вашу работу!


02 Apr 2018

Любовь

Хочу выразить благодарность за профессиональную консультацию в подборе наиболее подходящего мне по цвету и форме жемчуга! Серьги выполнены очень качественно и смотрятся дорого. Рекомендую этого производителя по качеству, цене и терпению по отношении к клиентам!! Обязательно обращусь ещё.


01 Apr 2018

Baiba

Saņēmu neizsakāmi skaistu dāvanu - Baltā brīnišķīgā rokassprādze - tā bija ceļojusi tālu ceļu, bet pienāca perfektā kondīcijā. Ļoti unikāla pērļu rokassprādze, bet viena lieta ir tāda, kādu grūti kur sameklēt skasti veidotu - tā ir magnētiskā rokassprādzes aizdare. Tā neprasa nekādu piepūli, lai rotaslietu uzliktu ātri un ērti. Burvīga dāvana jebkurā jubilejā arī citām dāmām - silti iesaku.


26 Mar 2018

Liene

Paldies par veiklo pasūtījuma apstrādes procesu, un daiļajām pērļu rotām! Pēc uzmērīšanas it nemaz nav vēlēšanās tās noglabāt rotu kastītē.


10 Mar 2018

Яна

Спасибо за красивые серьги! Отличное качество и хорошие цены!


07 Mar 2018

Maksims

Огромное Вам спасибо! Перфектные и изящные украшения . Высокое качество изделий и услуг. Точность и содействие, прекрасное отношение и отличное обслуживание клиентов. Спасибо! Успехов в бизнесе и творческих трудах.


05 Feb 2018

Agneta

Ļoti jauka un pretīmnākoša apkalpošana. Esmu ļoti priecīga par iegādātajām precēm. Loti laba kvalitāte:) Var vienoties arī par specifisku rotu izgatavošanu:)


14 Jan 2018

Dagnija

Ziemassvētkos saņēmu ļoti burvīgu komplektiņu - auskarus un gredzenu, tieši manā mīļākajā krāsā. Paldies par tik skaistām rotām.


27 Dec 2017

Inga

Большое спасибо за красивые серьги! Отличное качество и обслуживание.Спасибо!


21 Dec 2017

Ita

Esmu ļoti, ļoti pateicīga Ailī un viņas vīram, kuri šajā aizņemtajā pirmssvētku laikā ārkārtīgi operatīvi novērsa nelielo pārpratumu, kas bija radies pasūtot, un piegādāja auskariņus līdz manām namdurvīm. Tie ir brīnišķīgi, noteikti Ailī veikaliņā atgriezīšos atkal un atkal. Paldies!


20 Dec 2017

Alīna

Liels paldies par jauko apkalpošanu! Smaidīga, jauka pārdevēja/meistare. Uz visiem jautājumiem atbildēja, visu labi paskadroja, ielika pērļu krelles smukā maisiņā un iedeva sertifikātu! Ļoti patīkama pieredze :)


15 Dec 2017

Jolanta

Iegādājos auskarus Rīga Plaza lielveikalā. Esmu apmierināta gan ar auskariem, gan ar laipno apkalpošanu. Paldies!


15 Dec 2017

Ilgvars

Loti profesionāli un zinoši cilvēki . Paldies Jums .Lai labi sokas .


10 Dec 2017

Laura

eBrīnišķīga apkalpošana, personīga un silta attieksme, skaistas rotas. Paldies Jums! :)


17 Nov 2017

Linda

Paldies! Ļoti laipna un jauka apkalpošana, kaklarota un rokassprādze skaistas un labas kvalitātes (pērles ar sertifikātu). Noteikti iesaku :)


17 Nov 2017

Dace

Liels paldies par skaisto rokassprādzi un laipno, patīkamo, pozitīvo attieksmi, izvēloties piemērotāko tieši man.


09 Nov 2017

Aiva

Brīnišķīga dāvana mammai. Piegādes ātrums vienkārši apbrīnojams!