Blogs

Kas jauns sagaidāms 2015. gadā?

21/02/2016

Vakar, tiekoties ar Swarovski pārstāvjiem, bija iespēja iepazīties ar Swarovski redzējumu 2015. gada tendencēm "Traces of Time": krāsās, formās un modē kopumā. Swarovski eksperti saskata četrus attīstības virzienus tuvākajiem gadiem. Par stāstīto man radās izjūtas un asociācijas.

 C__Users_Michael_Pictures_New_Launches_Spring_Summer_2015_Trends_Swarovski_Jewelry_Trend_Inspirations_Spring_and_Summer_2015_Traces_of_Time–Classic_1Swarovski_Jewelry_Trend_Inspirations_Spring-Summer_2015_Traces_of_Time–Classic-Product_Inspiration

Swarovski_Jewelry_Trend_Inspirations_Spring-Summer_2015_Traces_of_Time–Classic-the_mood

1. Klasiskās vērtības- Faded Memories,

Classic

Šī tendence atsauc atpakaļ  nedaudz pabālējušas taču  katram tik ļoti vērtīgas atmiņas par jaunību un bezrūpīgām vasarām. Palsais Instagram modernisms kopā ar  veciem reklāmas plakātiem, vintage šarms ir kā rāmas dzīves upes plūsma ar skaistiem un nedaudz jauneklīgi trakiem zibšņiem.

 

2. Romantika- Sunset Rituals,

Swarovski_Spring_Summer_2015_Trends_Romantic_Sunset_Rituals

Swarovski_Spring_Summer_2015_Trends_Romantic_The_Mood

 

 

Romantic

Tā ir sajūtu atjaunošana ar Māti Zemi, tendences, kas atgādinās, ka dzīvojam šeit tikai brīdi. Rotaslietas ir veidots ar nolūku un nozīmi, kā talismani. Ir uzsvars uz dabas materiāliem un roku darbu. Tie ir mijkrēšļa rituāli, tuksneša tradīcijas, romantika  arī ikdienā- jo tas ir pats vērtīgākais kas mums katram dots: izdzīvot šo konkrēto dienu – pa smuko!

 

3. Vitalitāte – Vivid Moments,

 

Progressive

Tendenci nosaka krāsas un modeļi, kuros izmantoti  spilgti un drosmīgi elementi. Pārņemot Ķīnas un Āfrikas ietekmi, tekstilizstrādājumi ir bagātīgiem slāņiem,  kristāli, pērles uzsvērt modeļu bagātību. Spēcīgi un pārliecināti, ka šī tendence dod cerību nākotnei. Tā ir jauna Skaistā Dzīve, ar neparastām pieredzēm un vērtīgiem notikumu atspulgiem, kas atmiņās sablīvējas mistiskā koncentrātā- tīrā dzīves laimes enerģijā.

 

 

4. Individualitāte– Forgotten Dreams,

 

 

Glamour

Šī tendence ir šarmantums no galvas līdz kājām, cilvēki atgādinot par veco laiku godību un smalko eleganci. Iedvesma no Āzijas dizaina, absolūti dekadentisks vēstījums ar tērpu u rotām. Cilvēks ir tik jauns cik jauns viņš jūtas. Mēs esam forever young. Un mūsu  patiesā bagātība ir piedzīvotie skaistākie dzīves mirkļi ar kvalitatīvām domām, kvalitatīviem cilvēkiem un kvalitatīvām rotām.

 

Fotogrāfiju avots: Swarovski