Blogs

Jūnijs - īstais pērļu mēnesis

14/06/2015

Daudzās kultūrās kristālus un akmeņus saista ar konkrētiem mēnešiem vai astroloģiju. Tos sauc par laimes vai zodiaka akmeņiem. Pastāv uzskats, ka laimes akmeņi nes veiksmi, ja tos valkā kāds, kurš dzimis noteiktā mēnesī vai zodiaka zīmē.

               

Dvīņu  (21. maijs-20. jūnijs) un Vēža (21. jūnijs-22.jūlijs) zvaigznājā dzimušiem pērles ir atbilstošais zodiaka akmens. Šajā laikā Mēness atrodās Dvīņu uz Vēža zvaigznājos. Pērles der vairākām zodiaka zīmēm (ar Zivs zodiaka zīmē dzimušiem), jo tām ir plaša enerģijas iedarbība.

 

kristāli

 

Dženijas Hārdingas grāmatā KRISTĀLI jūnija mēneša laimes akmeņi ir PĒRLES un mēnesakmens. Dvīņiem zodiaka kristāli ir: citrīns (mūsu kolekcijā ir kaklarota ar citrīnu: http://www.pearls4us.com/lv/kaklarotas/ametists-un-citrins/4234) tīģeracs, hrizokola (kolekcijā: http://www.pearls4us.com/lv/kaklarotas/zalgana-hrizokola/3891),PĒRLES, apofilīts.

 

Savukārt Vēža zodiaka kristāli ir PĒRLES, mēnesakmens, smaragds, rubīns, dzintars.

 

Ja, izvēloties dārgakmeni vai kristālu, jūs instinktīvi piesaista kāds akmens, tad NAV NOZĪMES tam, kur tas atrodas laimes akmeņu vai zodiaka sarakstā!