Blogs

4 jaunākās tendences no Swarovski

08/03/2016

Divas reizes gadā Swarovski pārstāvji rīko jaunāko tendenču prezentācijas krāsu un kristālu pasaulē. Latvijā šis pasākums - Dabas Līdzsvars (Pavasaris/Vasara 2017) vēl tikai notiks. Taču jau parādījās pirmā prezentāciju informācija, par kuru vēlos jums pastāstīt. Viena no būtiskām makrotendencēm, kura ietekmē mūsu dzīves attīstību ir pilsētu apdzīvotības pieaugums. Līdz 2050. gadam 70% pasaules iedzīvotāju dzīvos pilsētās. Salīdzinājumam, 1950. gadā pilsētās dzīvoja 30% pasaules iedzīvotāju. Dzīvesveida maiņa un tehnoloģiju attīstība izraisa jaunas uzvedības normas – meditācijas retrītus, skaņas slāpēšanas ierīču izmantošanu, komforta zonas paplašināšanu, dabiskumu pārtikā/ interjera materiālos un došanos dabā... Swarovski ekspertu atbilde šai tendencei ir četru pamatelentu: gaisa, zemes, uguns un ūdens krāsu palešu un atbilstošo kristālu piedāvājums.

 

1. Gaiss- caurspīdīgums un vieglums. Kā savā dziesmā aicina Mazā Kavalērija no fonda VIEGLI: “lietas nesarežģīt”. Tā ir sudraba krāsa, gaisīgi elementi, mazā un lielā līdzsvars, apaļa forma.

Swarovski

 

 

Swarovski tendences

Swarovski gaisīguma vīzija un atbilstošie kristāli 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijai (foto: Swarovski)

 

2. Zeme- dabiskums un bohēmas valdzinājums. Kad visapkārt ir tik daudz mākslīgā, rodas neviltota vēlme atgriezties pie pirmssākumiem (bet darīt to ar mūsdienās pieejamo komfortu). Krāsu palete- dūmakainais kvarcs, grafīts, melnais. Dabīgi (organiskās izcelsmes) audumi, amatnieku rotas, etniskie notoņi, dabīgie akmeņi.

 

Svarovski

 

 

Svarowski

Swarovski zemes vīzija un atbilstošie kristāli 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijai (foto: Swarovski).

 

3. Ūdens- plūsmas un pārmaiņu elementi. Un tam piekrīt arī Rainis ar slaveno “pastāvēšanu pārmaiņās” konceptu. Krāsas: zilā un fuksiju. Swarovki īpašī akcentē pērles- piemēram, baroka formas.

 

Swarovski 2016

 

 

swarovski kristali

Swarovski ūdens vīzija un atbilstošie kristāli 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijai (foto: Swarovski).

 

4. Uguns- karstais glamūrs. Pašizteikšanās un un individualitātes meklējumi, drosmīgi izceļoties no pelēkās masas (intereses pēc, pavērojiet uz ielas garāmgājēju apģērbu dominējošo krāsu paleti). Krāsu palete uguns elementam: kontrastējoši toņi- dzeltenais zelts un tēraudpelēkais, spilgti sakrani akmeņi, vairāki gredzeni uz dažādiem roku pirkstiem, piespraudes.

 

swarovski rotas

 

 

swarovski kristals

Swarovski uguns vīzija un atbilstošie kristāli 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijai (foto: Swarovski).