Blogs

Smaragds- maijā dzimušo akmens

03/05/2016

 

Smaragds ir berila minerāļu grupas dārgakmenis. Nedaudz mīkstāks kā safīrs un rubīns, dabā sastopams ar redzamiem iekļāvumiem. Krāsa un tīrība ir smaragda kvalitātes galvenie kritēriji. Lielākās smaragda ieguves ir Ceilonā un Zambijā. Saskaņā ar zodiaka horoskopu smaragds ieteicams Vēršiem, Dvīņiem un Vēžiem (avots: Wikipedia).

 

 

Akmens iedarbības īpašības ir pārsteidzošas. Smaragds palīdz piepildīt Visuma nolemto, realizēt to, ko jūs iecerējāt. Tādēļ šeit vietā brīdinājums- uzmanieties, ko jūs patiesībā vēlaties un kādas sekas tas var radīt. Ja vēlmes ir saskaņā ar Visuma kārtību, tad var neuztraukties, ja tās ir nedabīgas - gaidiet pārsteigumus. Smaragds pastiprina meditācijas (lūgšanas) iedarbības spēku, palīdz piedzīvot Dievišķa spēku un svētību. Fiziskā līmenī smaragds palielina cilvēka maņu, intuīcijas jūtību, ļaujot redzēt notiekošos procesus kādi tie patiesībā ir. 

 

Smaragds ir spēcīgs aizsardzības akmens. Tas īpaši ieteicams ceļotājiem, tas pasargā pret ļaunām mēlēm un pūšļotājiem. Vēl smaragds palīdz pārdevējiem - palielinās apgrozījums un peļņa. Smaragdam vēl ir cits nosaukums: Laimīgas mīlestības akmens. Tiešā veidā tas saistīts ar sirds čakru un veicina beznosacījuma mīlestības nostiprināšanos sirdī.

 

Pearls4us kolekcijā ir smaragda (laboratorijā audzētā, Vācija) auskari ar 925 sudraba nagliņām (60Eiro), vai sudraba angļu aizdares āķīšiem (70Eiro), vai arī 14 gold filled zelta nagliņām. Piemēram: http://www.pearls4us.com/lv/auskari/smaragda-laboratorijas-auskari/4441