Blogs

Kokteiļgredzeni - viena no gada modes aktuālākajām tendencēm

21/02/2016

Kokteiļgredzeni (dažreiz saukti arī kā vakariņu gredzeni) ir viena no 2012. gada modes aktuālākajām tendencēm. Tie ir lielizmēra gredzeni ar kristāliem, pērlēm vai pusdārgakmeņiem, kuri īpaši populāri kļuva 1930-1950 gados. Tai laikā, alkohola lietošanai tika likti ierobežojumi un  stilīgais gredzens bija sava veida protests un apliecinājums vēlmei baudīt dzīvi un nepakļauties valdību ierobežojumiem. Otrs iemesls šādu gredzenu popularitātei ir uzdrīkstēšanās „mirdzēt kā augstākās sabiedrības dāmai”. Tā ir jauna demokrātijas elpa, zelta laikmets „improvizācijai un džezam” modes pasaulē… Arī mūsdienās, lielizmēra gredzenus var bieži novērot prominentu dāmu vakara uznācienos, sarkano paklāju ceremonijās. Visbiežāk tie ir kā pārliecinošs akcents, dažkārt ar nolūku kontrastējošā krāsā ar dāmas tērpu. Šāds gredzens var atsvaidzināt tērpu garderobi, piešķirt svaigumu,  jaunu „pipariņa” akcentu. Tas liecina par saimnieces eleganci. Kokteiļgredzenu izvēlei var noderēt daži padomi

  • Izvēlieties lielizmēra gredzenu ar vienu centrālo akmeni/kristālu, vai gredzenu, kuram ir vienāda izmēra simetriski kristāli (pērles)
  • Iesaku neņemt cirkonija kristālus, jo tie nekļūdīgi norāda uz gredzena lētumu. Ir jāizvēlas gredzens no viskvalitatīvākiem materiāliem, kādu šobrīd varat atļauties
  • Izvēlieties tumšus kristālus vai akmeņus vakaram, gaišus – dienas pasākumiem
  • Kokteiļgredzenus neliek uz pirksta, uz kura tradicionāli  nēsa laulības, vai saderināšanas gredzenu (Latvijā visbiežāk tas labās rokas zeltnesis)
  • Galvenais, lai gredzens jums patīk un ar to jūs jūtaties ērti izejot sabiedrībā!

Pearls4us kolekcijā ir vairāki Swarovski kristālu un pērļu ķekariņu kokteiļgredzeni un ir iespējas tos izgatavot arī pēc Jūsu ieceres, izvēloties kristālu/pērļu krāsu un gredzena bāzes veidu.

Coctail ring