Blogs

Pasteļtoņi pavasarim un pērles

21/02/2016

 

 Vairāki modes izdevumi savos janvāra - marta numuros paredz pasteļtoņu revolūciju. Tas ir smalkais stils 2012. gada pirmajai pusei. Manuprāt ir lieliski, ka nav jālūko pēc uzkrītoši spilgtām krāsām - jo zinam, mums nekas un nevienam nav jāpierāda!

Marie Claire 2012. gada janvāra numurā iesaka apvienot maigi sārtā un bēšā toņus modernos siluetos pievienojot dabīgo materiālu aksesuārus, piemēram kvalitatīvas ādas rokassomiņu

 

Elle  savā 2012. gada februāra izdevumā pavasarī aicina mūs uzvilkt kaut ko pienbaltā krāsā, iespējams ar mežģīnēm (nedaudz virs celīšiem un platām Pītera Pena piedurknēm), retro stila auskarus un romantiskas rokassprādzes.

 

Harpers Bazaar februāra numurā cildina liegi zilgano toni. Kopā ar pasteļzaļo tie ir, kā žurnālā raksta: "both sweet and smart". Protams īpaši jauki, ja izdosies piemeklēt tās pašas krāsas (vai pienbaltā toņa) aksesuārus. Gaiši zilā Valentino kleitiņa (fotogrāfijas centrā) ir šīs sezonas favorīte...

 

Harpers Bazaar tai pašā numurā tiek akcentēti sārtie, rozā, brūnganie toņi kopā ar melnās krāsas (piemēram - melnā āda, melnais kristāls) rotām.

 

trešo lappusi Harpers Bazaar velta gaiši zaļajam tonim. Šo krāsu pēc tonālās temperatūras vislabāk papildinātu sudraba rotas.

 

Allure februāra žurnālā īpaši izceļas gaišzaļā kleita, to papildina vairākas rokassprādzes.

 

InStyle 2012. gada marta numurā divas lapuses veltītas jūraszaļam tonim. „Atspirdzinošs un ēterisks” – tā tiek raksturota šī krasa.

 

InStyle nākamās trīs lappuses veltītas izteiksmīgajiem pasteļtoņiem - gaiši violetie un maigi rozā salikumi. Žurnāla ieteikums ”pievienojiet pasteļtoņiem ...apģērbus citos pasteļtoņos!”

 

Harpers Bazaar marta numurā cildina pienbalto un bēšīgo toni, kā arī aksesuārus 50-to gadu stilā.

 

Lucky marta žurnālā numurā ir apvienoti 2012. gada pavasara modes pasteļtoņu spektra paraugi. Savukārt JCK Magazine autore Cynthia Sliwa savā februāra rakstā atzīst: „If you choose the pastel-on-pastel look, pearls are an obvious choice in jewelry” (ja jūs izvēlaties pasteļtoņos saskaņotu apģērbu, pērļu rotas ir piemērotakā izvēle). Vai nav brīnišķīgi?

Raksta sagatvošanā izmantoti JCK Magazine materiāli.