Blogs

Prāta Vētras dziesma par (pērļu) krellēm ir mana mīļākā jaunajā albūmā

09/01/2019

Man izira vārdi Tu krellēs tos ver

Kā dārgāko rotu tos paturu sev...

Prāta Vētras dziesma par (pērļu) krellēm ir mana mīļākā jaunajā albūmā „Vēl viena klusā daba”. Lielisks ir Kaupera duets ar šarmanto daugavpilieti Eviju Smagari - tik reti var dzirdēt dāmu vokālu Prāta Vētras albūmos. Te ir saite, kur var noklausīties dziesmu: http://www.youtube.com/watch?v=xKvdRc-WXDg un labā skaņas kvalitātē (CD) tā skanēs patiešām fantastiski!


Bet, lai krelles neizirtu - labāk izvēlēties tās, kas savērtas uz juvelieru trosītes, visdrošāk ar 49 tērauda mikrodzīslām un īpašu pretsūbēšanas pārklājumu un savienojuma stiprinajumiem katrā galā, kā tas ir krellēm www.pearls4us.com kolekcijā.

Tuvākie tirdziņi un pilsētas svētki, kuros pati piedalīšos:

21. jūnijā (ceturtdien) - Kalnciema kvartāls. Šovakar spēlēs jauniešu rok-simfoniskais „Kazanovas Orķestris”. Pirmo reizi orķestris (vairāk kā 50 cilvēku lielais sastāvs) uzstāsies plašai publikai zem klajas debess 

22. jūnijā (piektdien) - Kalnciema kvartāls  16.00-23.00 notiks SUITU TIRGUSkad Kalnciema kvartālā tradicionāli dziedās Alsungas Suitu sievas un būs kurzemnieku ēdieni, puķes, zāles un vainagu pīšana. Savukārt 21.30 vērienīgs koncerts „Jāņu nakts mistērija” 

30. jūnijā (sestdien) - Talsu pilsētas svētki „Vasaras vidus svinēšana”

 

Lai Jums lustīga līgošana! Ailī