Blogs

Dāvana izlaidumā

12/06/2013

Katrs trešais ASV pieaugušais iedzīvotājs šogad pirks dāvanu koledžas vai augstskolas absolventam. Dāvanai, saskaņā ar nupat publicēto National Retail Foundation 2013. gada maija pētījumu, vidēji ir paredzēti 49$.  Populārākās ir dāvanu kartes (32%) un nauda (57%). Savukārt rotas plāno dāvināt 11% no 9,000 aptaujāto. Viens no vadošajiem kopmītņu apgāda portāliem dormco.com ir publicējis sarakstu ko absolventi nosaukuši par nejēdzīgākajām dāvanām: rāmīši fotogrāfijām, grāmatas par to kā gūt panākumus dzīvē, T-krekli ar skolas nosaukumu vai absolvēšanas gada skaitli un visbeidzot- apsveikuma kartiņas (un bez naudas!).

Manuprāt pērles ir ideāla dāvana absolventam. Gliemene vairākus gadus pacietīgi veidojusi savu pērli - no maza graudiņa, līdz kamēr pērle ir spoža un krāšņa savā elegancē. Visā pasaulē pērļu dāvināšana simbolizē atzinību sasniegumiem, kas gūti cilvēka izaugsmes rezultātā. Pērles ir jūnija akmens (ideāls tiem kuri svin dzimšanas dienu jūnija mēnesī) un tradicionālā dāvana 3. un 30. laulību gadadienā. Īpaši skaista tradīcija, ko esmu novērojusi, ir uzdāvināt pērļu rotas skolas vai bērnudārza audzinātājām, kā pateicību par bērnu lološanu (skološanu).

 Jaunkundzēm lieliski piestāvēs balto, vai lavandas krāsas pērļu kaklarotas ar 925 sudraba vai 14k zelta aizdarēm. Jauniešiem lieliska dāvana būs melno pērļu un sudraba aproču pogas, iespējams kādam tās būs pirmās aproču pogas mūžā :)