Blogs

Lai staro!

21/02/2016

 

Šī nedēļa ir izskatās tumšāka un laika apstākļu dēļ drūmāka, tai pat laikā -jaukā Staro Rīga ideja atnāk ar tik pārsteidzošo piedzīvojumu. Arī man ir gods piedalīties Gaismas svētkos ar savu kolekciju.

Akcents būs uz Swarovski spožo kristālu mirdzumu, gan pearls4us stenda īpašo noformējumu - daudzajām Schöbel kristālu virtenēm ar LED izgaismojumu. Strēlnieku laukumā, kur mani varēsiet satikt

vakaros no 15. līdz 18. novembrim, būs apskatāma arī Aerodium Brīnumainā Kosmiskā Odiseja- iespējams krāšņākais Gaismas svētku notikums.

 

Par jaunumiem. Šonedēļ kolekciju papildināja četri jauni somiņas āķi (jauka, mazā dāvana elegantām dāmām, cena 4.99Ls), trīs kamejas piespraudes un pirmo reizi - vairākas rokassprādzes ar kameju.

Kaklarotu sortimentu papildināja šonedēļ trīs jaunas Tibetas sudraba kaklarotas- medaljoni ar Swarovski kristāliem - par godu Gaismas svētkiem. Nedaudz par šo īpašo kristālu mirdzumu....

 

1892. gadā Daniel Swarovski izgudroja stikla apstrādes mašīnu, kas nodrošināja daudz precīzāku kristālu slīpēšanu nekā to bija iespējams izdarīt ar rokām. 1956. gadā kopā ar Christian Dior tika radīts Aurora Borealis pārklājuma efekts, kas piešķir kristālam īpašu mirdzumu. Agrāk Swarovski ražošanā izmantoja īpašu stiklu ar lielāku svina (32%) piejaukumu stikla struktūrā. Tas bija viens no iemesliem

kādēļ Swarovski tik īpaši spīdēja. No 2012. gada šo tehnoloģiju nomainīja Advanced Crystal metode, kas saglabājot īpašo kristālu starojumu un izslēdzot no ražošanas procesa svinu (lead-free stiklā un materiālos svina daudzums nedrīkst pārsniegt 0.009%). Tā ir jauna Swarovski patenetēta tehnoloģija.

Savā kolekcija es izmantoju SWAROVSKI ELEMENTS kristālus. Kā raksta ražotājs: "SWAROVSKI ELEMENTS is the premium brand for the finest crystals manufactured by Swarovski". Pagājušā gadā Swarovski dāvāja pasaulei savu jauno atklājumu - īpašo kristālu XIRIUS 1088, kas ir vēl viens solis tuvāk dimanta mirdzumam. Lai staro!

Ailī