Jūsu pasūtījuma grozs
Kopā: 0 €
Pearels for us

Klientu atsauksmes


09 Jul 2020

Dace Reinfelde

Ļoti labas kvalitātes rotas,un ātra piegāde uz adresi.Paldies!


18 Apr 2020

Solveiga

Lielisks serviss gan izvēloties preci, gan sazinoties pa tālruni. Ērta piegāde. Skaists preces iepakojums. Liels paldies!


05 Apr 2020

Sanita

Ļoti ātra piegāde! Paldies par bērna prieku!


12 Feb 2020

Ervīns

Позвоните Татьяна пожалуйста нам по телефону 29454417


26 Jan 2020

Tatjana

Добрый день, Выбрала и собираюсь купить себе бусы (4347),потом решила,что нужно выбрать еще и серьги,подберите для этих бус в комплект серьги. Буду очень признательна Вам и жду Вашей помощи. Проживаю в Лиепае,поэтому обращаюсь к Вам через интернет. С увжением,Татьяна. PS. Очень люблю английскую застежку на серьгах.


17 Nov 2019

Kristina

In exhibition "Moters pasaulis" I bought beautiful button pearl earings and my sister bought a ring. Customer service was amazing as well as pearls. We're very happy that we found you in this exhibition and probably in the future will buy some more beauties with pearls. Thanks again and good luck in creating jewellery.


12 Nov 2019

Baiba

Plašs sortiments un lieliska attieksme un apkalpošana.


04 Nov 2019

Kamilė

Gavau žiedą. Esu labai patenkinta! Žiedas kokybiškas ir dydis puikiai atitaikytas. Dar kartą Jums labai ačiū!


03 Nov 2019

Ailī

Rotas var apskatīt, pielaikot un iegādāties arī Āgenskalnā, Magoņu ielā 6. Vizīti lūgums saskaņot..


31 Oct 2019

Lilija

Labdien ! Šī nebūs atsauksme , bet jautājums- Vai šīs pērļu rotas var iegādāties tikai internetā


04 Oct 2019

Erika

Labai džiaugiuosi įsigijusipaauksuotus auskarus su lašo formos perlais. Mėgstu puoštis tikrais daiktais, ne bižuterija, kurios kaina dažnai neatitinka vertės. Taigi jaučiuosi puikiai nešiodama šiuos auskarus: tikras, vertingas daiktas ir nereikia permokėti!


28 Aug 2019

Zane

Paldies par jaukajām rotām! Sen meklēju klasiski skaistas un tajā pašā laikā interesantas rotas. Paldies! Lieliska attieksme pret klientiem!


22 Aug 2019

Ольга

Я, как одна из представительниц женского пола, очень люблю красивые украшения и просто не представляю себя без них. Как -то раз, по случаю дней города Риги, мы познакомились с представителями этой ювелирной компании. Выбирая серьги, мы получили высококвалифицированную консультацию о цветотипе, о сочетании камней с цветом глаз, волос и другое. Невероятно доброжелательный подход к клиенту! Уйти без этой этой красоты было невозможно. Благодарю! Буду носить с удовольствием! Ольга.


16 Aug 2019

Margrieta

Ervin, paldies Jums! Ne tikai Jūsu darbs man patīk, patīk kā Jūs piedāvājat savu preci, visa Jūsu personība! Pateicos! Sveiciens Jums no Hamburgas!Margrieta


11 Aug 2019

Sandra

Paldies par svētkiem dvēselei!!Vēl atgriezīsimies pie Jums!


07 Aug 2019

Jānis

Lieliskas pērļu rotas pa pieejamām cenām. Lieliski cilvēki un apkalpošana. Noteikti vēl atgriezīšos, lai iegādātos citas no pērlēm gatavotas rotaslietas. Iesaku visiem, kas spēj novērtēt "dabas" un rotu meistara radīto.


14 Jul 2019

Eduards

Ar Ervīnu un pērlēm iepzinos vienā no viņu organizētajiem semināriem. Tobrīd neko nevajadzēja, bet pēc pusgada tiešām radās nepieciešamība pēc pēļu kaklarotas, kas lika atgriezties. Ervīna aizrautība un degsme runājot par pērlēm tiešām ir lipīga. Turklāt nevienu brīdi nerodas sajūta, ka kaut kas tiktu uzspiests vai viņš mēģinātu pierunāt nopirkt kādu konkrētu produktu. Un jā - izvēlētā kalarota nav pievīlusi un sieva ir patiesi laimīga par to.


09 Jul 2019

Edgars

Lieliska vieta, kur iegādāties pērles, kur iegūt mazu gabaliņu Laimes! Pearls4us pastāv nevis tādēļ lai Tev ko pārdotu, bet gan tādēļ, lai Tu iegūtu tieši to ko vēlies, bez riska "iepirkties".


29 Jun 2019

Kairi

I bought a pearl necklace just today. And I love it, it's very beautiful and has a very good quality. Two years ago I bought an earrings and I am very happy with them as well. I dare recommend pearls4us.com to everyone!


18 Jun 2019

Maija

Sveiciens! Bija tā laime paviesoties Aili un Ervīnā mājās un ļoti viesmīlīgā un radošā gaisotnē pašai ņemt dalību savu rotu tapšanā. Sirsnīgs paldies jums abiem, ka dariet tik svētīgu darbu un palīdzi dāmām tapt vēl daiļākām. Pateicībā, Maija


10 Jun 2019

Jeļena

Огромное спасибо за приобретенные в Даугавпилсе на празднике города украшения с жемчугом! Очень довольна и покупкой и обслуживанием. Украшения необыкновенно красивые, аккуратные, милые, легкие и восхитительные ! Давно мечтала о жемчуге и наконец я нашла что искала, ношу с огромным удовольствием! Спасибо за качественную работу! Дальнейших вам успехов в работе и творчестве!


10 Jun 2019

Ludmila Stahovska

Купила сержки от этой компании на ярмарке в г.Даугавпилс. Сережки просто великолепные!!! Уже несколько дней не могу налюбоваться на такую красоту. Жемчуг мягко светится даже в темноте. Сережки изготовлены очень эргономично - на ушах их вообще не чувствуешь, только по заинтересованным взглядам окружающих вспоминаешь, что у тебя в ушах такая красотища!! Обязательно куплю себе изделия этой компании еще!


07 Jun 2019

VINETA

Paldies par ļoti ātro piegādi un skaistajiem auskariņiem Ir jau noskatīta kaklarota ,ko nākošo pasūtīšu. Lai Jums jauka diena un daudz pirceju.


21 May 2019

Sanita

Liels Paldies par burvīgo pērļu kaklarotu un pērļu auskariem, draudzene bija sajūsmā par dāvanu! Serviss un piegāde ir super ātri! Ar cieņu, Sanita!


18 May 2019

Laura

Liels paldies par maniem izsapņotajiem auskariņiem. Esmu sajūsmā


04 Apr 2019

Andris&Lienīte

Liels paldies par skaistajām pērłu rotām un Swarovski piespraudi! Jau kuro reizi iepērkamies pie jums un esam łoti apmierināti ar jūsu rotu augsto kvalitāti un pieńemamo cenu. Liels paldies par jūsu brīniškīgo darbu un atsaucību Aili un Ervīn!


03 Apr 2019

Signe

Paldies, kaklarota ar vienu pērli ir burvīga!


29 Mar 2019

Maija

Paldies par lieliskajiem auskariem. Pie Jums atradu tieši tādus kādus sen biju meklējusi. Perfekta un ātra piegāde.


13 Mar 2019

Elīna Vegnere

Ļoti ātrs un labs serviss.


08 Mar 2019

Vladis

Pa veikaliem un interneta dzīlēm meklēju sev zelta gredzenu ar safīru. Uzdūros atsauksmēs par "Pearls4us.com". Sazvanījos ar E.Butkeviča kungu un norunājām tikšanos. Pirmais, kas atstāja labu priekšskatu, tā bija profesionāla pieeja. Rezultātā man ir gredzens, kas ir fantastisks. Acis tiešām nevar atraut. Liels PALDIES. Ja meklējat, kaut ko tiešām sev, šī ir īstā vieta.