Jūsu pasūtījuma grozs
Kopā: 0 €
Pearels for us

Klientu atsauksmes


Ita

21 Dec 2017

Esmu ļoti, ļoti pateicīga Ailī un viņas vīram, kuri šajā aizņemtajā pirmssvētku laikā ārkārtīgi operatīvi novērsa nelielo pārpratumu, kas bija radies pasūtot, un piegādāja auskariņus līdz manām namdurvīm. Tie ir brīnišķīgi, noteikti Ailī veikaliņā atgriezīšos atkal un atkal. Paldies!


Alīna

20 Dec 2017

Liels paldies par jauko apkalpošanu! Smaidīga, jauka pārdevēja/meistare. Uz visiem jautājumiem atbildēja, visu labi paskadroja, ielika pērļu krelles smukā maisiņā un iedeva sertifikātu! Ļoti patīkama pieredze :)


Jolanta

15 Dec 2017

Iegādājos auskarus Rīga Plaza lielveikalā. Esmu apmierināta gan ar auskariem, gan ar laipno apkalpošanu. Paldies!


Ilgvars

15 Dec 2017

Loti profesionāli un zinoši cilvēki . Paldies Jums .Lai labi sokas .


Laura

10 Dec 2017

eBrīnišķīga apkalpošana, personīga un silta attieksme, skaistas rotas. Paldies Jums! :)


Linda

17 Nov 2017

Paldies! Ļoti laipna un jauka apkalpošana, kaklarota un rokassprādze skaistas un labas kvalitātes (pērles ar sertifikātu). Noteikti iesaku :)


Dace

17 Nov 2017

Liels paldies par skaisto rokassprādzi un laipno, patīkamo, pozitīvo attieksmi, izvēloties piemērotāko tieši man.


Aiva

09 Nov 2017

Brīnišķīga dāvana mammai. Piegādes ātrums vienkārši apbrīnojams!


Anita

05 Nov 2017

Burvīgas rotas. Paldies!


Mikus

03 Nov 2017

Paldies! Pacietīgi, aptuveni stundas laikā tiku pie lieliskas kāzu dāvanas. Varēja izvēlēties un apskatīties vairākus variantus, tāpēc dāvana tiešām bija paša izvēlēta.


Lauris

12 Jul 2017

Ļoti laipna apkalpošana, ātrs serviss, kvalitāte atbilstoša cenai. Iesaku un noteikti pats šeit atgriezīšos.


Jānis

29 Mar 2017

Šī bija labākā apkalpošana manā mūžā! Tika veltīts laiks un uzmanībā lai auskarus sakombinētu atbilstoši manām vēlmēm. Milzīgs paldies!


Modrīte

16 Mar 2017

Paldies, Ailī! Kaklarota un auskari ļoti patīk. Tas, kas ir katalogā pilnīgi atbilda saņemtajām rotām. Ātra piegāde. Lai pietiek radošas izdomas nākamajiem darbiem!


Edgars

25 Jan 2017

Laipna attieksme, un īpaša, individuāla pieeja. Rotas lietu cena atbilst kvalitātei.


Selga

09 Dec 2016

Ļoti ātrs, precīzs un skaists darbs. Paldies !


Dainis

08 Dec 2016

Fantastiski skaista kaklarota, smuks iesaiņojums un ātri izpildīts pasūtījums. Liels paldies.


Silvija

26 Nov 2016

Paldies par ātro apkalpošanu un jauko rotu. Lai Jūsu ideju ''groziņš'' pildās ar jauniem darbiem un priecē acis, sirdis, cilvēkiemm


Vida

15 Sep 2016

Aciu uz nuostabius auskariukus kuriu spalva nuostabi , noreciau dar isigyti kita papuosala . Lauksime kitais metais vel Panevezyje.


Agnese

12 Sep 2016

Labai geros kokybes perlas. Pirkau auskarus, pirksiu dar. Ir draugams pasiulysiu.


Julija

10 Sep 2016

Ačiū, už nuostabius auskarus, kuriuos šiandien įsigyjome Panevėžyje :) labai malonus ir draugiškas pardavėjas, malonu buvo sutikti jus mūsų mieste :)


Sarma

26 Aug 2016

Gribēju tikai pastaigāties pa jauko tirdziņu pie t/c Kurzeme, Liepājā. Bet no tā atgriezos jau ar divu variantu pērļu auskariņiem un kaklarotu. Paldies par jauko apkalpošanu, profesionālo pieeju un zināšanām, ko ieguvu. Pēc tam iegriezos juvelieru veikalā, kur parādot savu pirkumu, tiku pie atzinīgiem vārdiem par šīm rotām.


Kristīne

14 Aug 2016

Liels paldies par jauko apkalpošanu Rīgas svētku tirdziņā! Tagad visas ģimenes dāmas var rotāties ar skaistiem pērļu auskariņiem. Paldies!


Viktorija

07 Aug 2016

Sirsnīgs paldies par skaistumu, par atsaucību un viesmīlību! Draudzene ir ļoti apmierināta ar dāvinātajiem pērlīšu auskariņiem.Un pērlīšu kaklarota tika uzmeistarota tieši viņai vajadzīgā pērlīšu lielumā un garumā! Izskatās fantastiski !PALDIES!


Līga

18 Jul 2016

Nesen iegādājos ļoti skaistus pērļu auskarus par labu cenu! Paldies, Ailī :)


Oxana

14 Jul 2016

На ярмарке в Тарту мне выпал счастливый случай приобрести серьги с жемчугом изумительного лососевого оттенка. Отличное качество. Такие ювелирные изделия могут сделать каждую женщину неповторимой, надо только найти свою палитру и форму. Спасибо за качественные и красивые изделия!


Liia

10 Jul 2016

Thanks for the beautiful earrings. I wear them with joy.


Silvija

02 Jul 2016

Paldies par skaisto rotu, man tā sagādāja patiesu prieku, ticu, ka tā būs jauka dāvana man ļoti mīļam cilvēkam.


Juris

17 Jun 2016

Liels paldies par jauku uzņemšanu savās mājās... Rotas izcilas, ja vajadzēs dāvanas - nešauboties došos pie Jums. Lai veicas!


Vladimirs

08 Jun 2016

Заказал невесте серебрянное кольцо с жемчужиной на День рождения. Очень хорошее обслуживание и тёплый приём. Мы остались довольны. Так держать!


Sandra Šarlote Šomase

24 May 2016

Liels liels Jums PALDIES par to, ka radiet un veidojiet atmosfēru, godājiet, cieniet un to pāu māciet citiem- mìlēt ne tikai sevi, vienam otru, bet arī pērles :) Jums piestāv tas un rotaslietas ir skaistas,kā nekā radītas ar lielu mīlestìbu :) Visas dāmas ir pelnìjušas tieši Jùsu radītās rotas :)