Lielā baroka formas saldūdens pērle sudraba ķēdītē

Pieejamība: Ir pieejams
ID: 412
Produkta kods: 5972

59.00€
(Ar PVN: 59.00€)

Apmaksas iespējas
  

Preces apraksts

Lielā baroka formas saldūdens kultivētā pērle sudraba (925) ķēdītē ir grezns un izteiksmīgs rotājums, kas piešķir izsmalcinātību jebkuram tērpam. Pērle (16x30mm) izceļas ar savu unikālo, neregulāro formu un mirdzošo virsmu, kas simbolizē dabas skaistumu un individualitāti. Ķēdīte, kas veidota no augstas kvalitātes sudraba, ir aprīkota ar slīdošo aizdari, ļaujot viegli pielāgot kaklarotas garumu, lai tā perfekti atbilstu jūsu stilam un vēlmēm. Ar kopējo garumu 47cm, šī kaklarota ir izsmalcināts aksesuārs, kas piemērots gan ikdienas, gan svinīgiem notikumiem. Ideāla izvēle sievietēm, kuras novērtē klasisku dizainu ar modernu pieskārienu.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Zeltainās pērles Zeltainās pērles 49.00€ 5209
Izpārdots
Apaļš Swarovski kristāla kulons Apaļš Swarovski kristāla kulons 20.00€ 5870
Ir pieejams
Gliemežvāka kulons Gliemežvāka kulons 10.50€ 5082
Ir pieejams
Gaiši zeltainās baroka pērles kulons ar sudraba aizdari Gaiši zeltainās baroka pērles kulons ar sudraba aizdari 29.00€ 6019
Ir pieejams
OKTO Golden Shadow OKTO Golden Shadow 20.00€ 5884
Ir pieejams
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām lielveikalos un servisa centros. Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un / vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Pircējs tiek informēts nekavējoties).
Pamanījāt kļūdu? Ziņojiet mums