Ваша Корзина
Итого: 0 €
Pearels for us

Отзывы клиентов


Adele

31 Jan 2024

Esmu sajūsmā par savu skaisto pērli. Nēsāju katru dienu. Paldies!!


Ervīns no Pearls4us

08 Jan 2024

Paldies Dzintar par labajiem vārdiem! Mēs tiešām cenšamies piegādāt ātri. Pērļu Autentiskuma Sertifikātu šovakar parakstīju un to Jums izsūtījām, drīz saņemsiet :) Kas attiecās uz Gold Filled 14k 1/20 zelta izstrādājumu provēšanu- Latvijas (un ASV) likumdošana to neprasa. Puse no ražotājiem to dara savās rūpnīcās, bet puse to nedara .


Dzintars

03 Jan 2024

Atrak piegadat nav iespejams.Nav sertifikata perlei un prove zeltam? Vispar-PALDIES!!!


Līga

17 Dec 2023

Liels paldies, piegāde ļoti ātra un rezultats atbilst gaidītajam.


Zigmunds

13 Nov 2023

Ātra atbilde, operatīva piegāde.


Inese

20 Oct 2023

Zibenīga piegāde! Paldies!


Marija

29 Aug 2023

Ļoti ātri un kvalitatīvi salaboja manas pērļu krelles, patīkama atmosfēra un sirsnīgie īpašnieki! Paldies Jums, jau nēsāju, noteikti sūtīšu no Jums vēl rotas!


Ilze

31 Jul 2023

Paldies par pasūtījuma piegādi jau nākošajā dienā! Glīti auskariņi, rūpīgs un jauks iesaiņojums! Patiess iepriecinājums.


Ingrīda

30 Jun 2023

Paldies.Ļoti jauka,tieši tāda kā vēlējos.Arī piegāde ātra .


Dzitra Kļaviņa

01 Jun 2023

Ļoti patīk,paldies.


Dzintra Kļaviņa

01 Jun 2023

Ļoti patīk.


Renāte

16 Mar 2023

Paldies par ātro piegādi un skaisto, kvalitatīvo rotu!


Edīte

12 Jan 2023

Esmu sajūsmā! Atradu tieši to, ko vēlējos. Serviss - personīgi, iejūtīgi, profesionāli. Paldies!


Ligita

15 Nov 2022

Esmu ļoti apmierināta par preci un ātro piegādi.


Olga

24 Sep 2022

Купила мужское ожерелье с одной черной жемчужиной в подарок. Полный восторг! И у меня и у мужа.


Māra

19 Aug 2022

Liels paldies par iespēju iegādāties tik skaistus zelta/pērlu auskarus. Atsaucīga attieksme pret klientu, kā rezultātā esmu loti gandarīta. Iesaku visiem pērlu cienītājiem un ceru uz jaunu sadarbību


Māra

19 Aug 2022

Liels paldies par iespēju iegādāties tik skaistus zelta/pērlu auskarus. Atsaucīga attieksme pret klientu, kā rezultātā esmu loti gandarīta. Iesaku visiem pērlu cienītājiem un ceru uz jaunu sadarbību


Ilgvars

02 Aug 2022

No superīga cilvēka superīgas pērles,paldies Ervīn,meitiņai ļoti patika.


Antra

17 Jun 2022

Paldies par ātru piegādi un skaistu, kvalitatīvu rotu!


Ася

09 Jun 2022

Быстро ответили. Договорились о встрече на следующий день. Легко найти. У меня было своя ниточка с жемчугом. Хотела сделать чокер, в итоге жемчуга хватило ещё и на браслет. Много разных материалов и кристалликов на выбор. Сразу на месте мне сделали и чокер и браслет. Приятно провела время и уехала с двумя шикарными украшениями, вместо одного. Теперь за жемчугом только сюда. Спасибо огромное!


Edīte

06 May 2022

Paldies par skaisto pērļu rotu! Pasūtīšana, piegāde viss sakārtots un noritēja, kā pa diedziņu:-)


Edīte

06 May 2022

Paldies par skaisto pērļu rotu! Pasūtīšana, piegāde viss sakārtots un noritēja, kā pa diedziņu:-)


Lauris Podnieks

06 Apr 2022

Vēlējos savai draudzenei Valentīndienā uzdāvināt pērļu rokassprādzi. Mani pozitīvi izbrīnija tas, kā Ervīns tikai pēc draudzenes fotogrāfijas spēja noteikt viņai vispiemērotāko pērļu veidu un krāsu. Un viennozīmīgi trāpīja desmitniekā, jo draudzene bija sajūsmā! Rekomendēju Pearls4us ikvienam - fantastiska izvēle un īsts profesionālis, kas gan palīdzēs izvēlēties, gan izglītos! Liels paldies, Ervīn!


Agnese

31 Jan 2022

Paldies, ātra piegāde un kvalitatīva prece! Iesaku


Vineta

22 Oct 2021

Liels paldies par Jūsu skaisto darbu, kas liek sievietem justies un izskatities skaisti. Man ļoti patīk rotāties,un iekļaujoties savā bužetā, es sevi vienmēt palutinu ar rotām. Mana vecmāmiņa vienmēr teica: kas vēderā to neviens nedz, bet lai cik grūti iet, vel vairak jāpucējas un jābūt skaistai. PALDIES par skaisto rotu. Mums šogad palika 30.gadi kā precējušies, tās ir pērļu kāzas. Man nekad nav bijušas pērļu rotas. Pēdējā laikā sāk uzrunāt pērles, tā izdomāju sevi palutināt ar skaistu rotu. Jo ikdienā mums arī jābūt pievilcīgām gan iekšēji un ārēji.


Ilze Elizabete

16 Oct 2021

Paldies, ka esat :) Laiki mainās, bet rotu kvalitāte, attieksme, vēlme eksperimentēt un lekt jaunajā, tā saglabājas. Ļoti priecājos, ka Jūs pazīstu un tā būs arī turpmāk, ja vajadzēs pērles - Pearls4us vienmēr būs mana pirmā un vienīgā izvēle, jo tā ir klasika, vērtība, elegance, attieksme, mīlestības iemiesojums, aizrautība un šarms. Jā, Ervīn, Jūs ar Sievu radāt un iemiesojat šo eleganto pērļu pasauli un paldies, ka ļaujat tanī ielūkoties un būt daļai no tās :) Tikai ir sakāms viss tas labākais par Jums abiem! Uz tikšanos un lai brīnišķi mums visiem elegancē.


Aldis

08 Oct 2021

Viss bija lieliski! Patika attieksme! Patika kvalitāte! Patika cena! Noteikti atkal atgriezīšos! Varu tikai ieteikt!


Zane

01 Sep 2021

Iegūt rotu kā rituālu, tāda ir mana skaistā pieredze ar pearls4us.com Ervīns ir nepārspējams namatēvs un zina daudz pastāstīt ne vien par pērlēm, to izcelsmi, tehniskajiem parametriem un īpašībām, vēsturi un modi cauri laika lokiem, bet arī radīt brīnišķīgu, vieglu un saviesīgu gaisotni. Šo sajūtu var nemitīgi pieredzēt rotājoties ar skaistajām pērļu virtenēm, cirkonijiem, Swarovski un citiem dārgumiem Ervīna mirdzošo rotu pasaulē. Paldies par īpašo uzņemšanu un svētku sajūtu! Pērlēm piestāv svētki!


Ineta

30 Jun 2021

Sirsnīgs paldies atsaucīgajam juveliermeistaram par profesionālo, sirsnīgo un individuālo pieeju manas ķibeles atrisināšanā! Noteikti paviesojieties, skaistas rotas!


Elīna

15 May 2021

Skaistas un unikālas rotas un - pats galvenais - personīga un īpaša attieksme pret klientu! Vēlējos iegādāt safīra auskariņus, taču manā "sapņu variantā" bija nedaudz cita nianse kā pieejamajā klāstā - nekādu problēmu - saimnieks jau tajā pašā dienā izveidoja rotu tieši manai sirsniņai!