Ваша Корзина
Итого: 0 €
Pearels for us

Отзывы клиентов


Liene

26 Feb 2021

Brīnišķīgs, atsaucīgs un laipns serviss! Skaistas un kvalitatīvas rotaslietas - varu to apgalvot, jo rotas esmu iegādājusies vairāku gadu griezumā. Ja ir kāds neskaidrs jautājums, vai nepieciešama konsultācija, īpašnieki uz tiem labprāt atbildēs.


Kristīne Kolofa

12 Feb 2021

Brīnšķīgas pērles. Ļoti priecājos. ❤


Zeltīte

18 Jan 2021

Iepērkos pie Jums jau vairākus gadus. Pērku pērles gan sev, gan dāvanām. Laipna un ātra apkalpošana, iespēja sazvanities un pielāgot rotas savām vēlmēm. Labas cenas. Prieks par cilvēkiem, kuri savu darbu dara talantigi un ar prieku!


Laura

15 Jan 2021

Vai jūs zinājāt, ka pērles vairo sievišķību?! Esmu ilggadēja kliente un tāda arī būšu turpmāk. Labākā apkalpošana un attieksme, pērku pati un iesaku citiem! Lai pērles ar mums! :)


Līva

02 Nov 2020

Aizmirsu piebilst - vienmēr ir prieks vērot cilvēkus, kuru nodarbošanās ir viņu sirds darbs un ka cilvēki tiešām ar prieku darbojas un palīdz.


Līva

02 Nov 2020

Šovasar iegādājos gredzenu un auskarus. Ļoti atsaucīgi un pretimnākoši. Pasūtīju gredzenu un tika pielāgots manām vēlmēm. Ātri un kvalitatīvi. Ir iespēja arī uz vietas apskatīt visas skaistās pērļu rotas. Cenas jāteic tiešām labas. Tā kā pērles nēsāju katru dienu, tikko biju arī apkopt savas rotiņas un senu kaklarotu, kura pirkta sen ārzemēs, pārtaisīju pie pearls4us par dubulto rokasprādzi dodot rotai jaunu dzīvības vēsmu, lai nestāv rotu lādes stūrītī. Ja ir arī savas idejas, ir vērts uzjautāt, jo varbūt var arī realizēt. Jauku dienu un man patika gan viesmīlība, gan apkalpošana, gan rezultāts. :)


Vineta

21 Aug 2020

Pasūtīju auskarus, ļoti skaisti un kvalitatīvi. Ātra piegāde. Noteikti rekomendēju!


Dace Reinfelde

09 Jul 2020

Ļoti labas kvalitātes rotas,un ātra piegāde uz adresi.Paldies!


Solveiga

18 Apr 2020

Lielisks serviss gan izvēloties preci, gan sazinoties pa tālruni. Ērta piegāde. Skaists preces iepakojums. Liels paldies!


Sanita

05 Apr 2020

Ļoti ātra piegāde! Paldies par bērna prieku!


Ervīns

12 Feb 2020

Позвоните Татьяна пожалуйста нам по телефону 29454417


Tatjana

26 Jan 2020

Добрый день, Выбрала и собираюсь купить себе бусы (4347),потом решила,что нужно выбрать еще и серьги,подберите для этих бус в комплект серьги. Буду очень признательна Вам и жду Вашей помощи. Проживаю в Лиепае,поэтому обращаюсь к Вам через интернет. С увжением,Татьяна. PS. Очень люблю английскую застежку на серьгах.


Kristina

17 Nov 2019

In exhibition "Moters pasaulis" I bought beautiful button pearl earings and my sister bought a ring. Customer service was amazing as well as pearls. We're very happy that we found you in this exhibition and probably in the future will buy some more beauties with pearls. Thanks again and good luck in creating jewellery.


Baiba

12 Nov 2019

Plašs sortiments un lieliska attieksme un apkalpošana.


Kamilė

04 Nov 2019

Gavau žiedą. Esu labai patenkinta! Žiedas kokybiškas ir dydis puikiai atitaikytas. Dar kartą Jums labai ačiū!


Ailī

03 Nov 2019

Rotas var apskatīt, pielaikot un iegādāties arī Āgenskalnā, Magoņu ielā 6. Vizīti lūgums saskaņot..


Lilija

31 Oct 2019

Labdien ! Šī nebūs atsauksme , bet jautājums- Vai šīs pērļu rotas var iegādāties tikai internetā


Erika

04 Oct 2019

Labai džiaugiuosi įsigijusipaauksuotus auskarus su lašo formos perlais. Mėgstu puoštis tikrais daiktais, ne bižuterija, kurios kaina dažnai neatitinka vertės. Taigi jaučiuosi puikiai nešiodama šiuos auskarus: tikras, vertingas daiktas ir nereikia permokėti!


Zane

28 Aug 2019

Paldies par jaukajām rotām! Sen meklēju klasiski skaistas un tajā pašā laikā interesantas rotas. Paldies! Lieliska attieksme pret klientiem!


Ольга

22 Aug 2019

Я, как одна из представительниц женского пола, очень люблю красивые украшения и просто не представляю себя без них. Как -то раз, по случаю дней города Риги, мы познакомились с представителями этой ювелирной компании. Выбирая серьги, мы получили высококвалифицированную консультацию о цветотипе, о сочетании камней с цветом глаз, волос и другое. Невероятно доброжелательный подход к клиенту! Уйти без этой этой красоты было невозможно. Благодарю! Буду носить с удовольствием! Ольга.


Margrieta

16 Aug 2019

Ervin, paldies Jums! Ne tikai Jūsu darbs man patīk, patīk kā Jūs piedāvājat savu preci, visa Jūsu personība! Pateicos! Sveiciens Jums no Hamburgas!Margrieta


Sandra

11 Aug 2019

Paldies par svētkiem dvēselei!!Vēl atgriezīsimies pie Jums!


Jānis

07 Aug 2019

Lieliskas pērļu rotas pa pieejamām cenām. Lieliski cilvēki un apkalpošana. Noteikti vēl atgriezīšos, lai iegādātos citas no pērlēm gatavotas rotaslietas. Iesaku visiem, kas spēj novērtēt "dabas" un rotu meistara radīto.


Eduards

14 Jul 2019

Ar Ervīnu un pērlēm iepzinos vienā no viņu organizētajiem semināriem. Tobrīd neko nevajadzēja, bet pēc pusgada tiešām radās nepieciešamība pēc pēļu kaklarotas, kas lika atgriezties. Ervīna aizrautība un degsme runājot par pērlēm tiešām ir lipīga. Turklāt nevienu brīdi nerodas sajūta, ka kaut kas tiktu uzspiests vai viņš mēģinātu pierunāt nopirkt kādu konkrētu produktu. Un jā - izvēlētā kalarota nav pievīlusi un sieva ir patiesi laimīga par to.


Edgars

09 Jul 2019

Lieliska vieta, kur iegādāties pērles, kur iegūt mazu gabaliņu Laimes! Pearls4us pastāv nevis tādēļ lai Tev ko pārdotu, bet gan tādēļ, lai Tu iegūtu tieši to ko vēlies, bez riska "iepirkties".


Kairi

29 Jun 2019

I bought a pearl necklace just today. And I love it, it's very beautiful and has a very good quality. Two years ago I bought an earrings and I am very happy with them as well. I dare recommend pearls4us.com to everyone!


Maija

18 Jun 2019

Sveiciens! Bija tā laime paviesoties Aili un Ervīnā mājās un ļoti viesmīlīgā un radošā gaisotnē pašai ņemt dalību savu rotu tapšanā. Sirsnīgs paldies jums abiem, ka dariet tik svētīgu darbu un palīdzi dāmām tapt vēl daiļākām. Pateicībā, Maija


Jeļena

10 Jun 2019

Огромное спасибо за приобретенные в Даугавпилсе на празднике города украшения с жемчугом! Очень довольна и покупкой и обслуживанием. Украшения необыкновенно красивые, аккуратные, милые, легкие и восхитительные ! Давно мечтала о жемчуге и наконец я нашла что искала, ношу с огромным удовольствием! Спасибо за качественную работу! Дальнейших вам успехов в работе и творчестве!


Ludmila Stahovska

10 Jun 2019

Купила сержки от этой компании на ярмарке в г.Даугавпилс. Сережки просто великолепные!!! Уже несколько дней не могу налюбоваться на такую красоту. Жемчуг мягко светится даже в темноте. Сережки изготовлены очень эргономично - на ушах их вообще не чувствуешь, только по заинтересованным взглядам окружающих вспоминаешь, что у тебя в ушах такая красотища!! Обязательно куплю себе изделия этой компании еще!


VINETA

07 Jun 2019

Paldies par ļoti ātro piegādi un skaistajiem auskariņiem Ir jau noskatīta kaklarota ,ko nākošo pasūtīšu. Lai Jums jauka diena un daudz pirceju.