Ваша Корзина
Итого: 0 €
Pearels for us

Отзывы клиентов


Edgars

09 Jul 2019

Lieliska vieta, kur iegādāties pērles, kur iegūt mazu gabaliņu Laimes! Pearls4us pastāv nevis tādēļ lai Tev ko pārdotu, bet gan tādēļ, lai Tu iegūtu tieši to ko vēlies, bez riska "iepirkties".


Kairi

29 Jun 2019

I bought a pearl necklace just today. And I love it, it's very beautiful and has a very good quality. Two years ago I bought an earrings and I am very happy with them as well. I dare recommend pearls4us.com to everyone!


Maija

18 Jun 2019

Sveiciens! Bija tā laime paviesoties Aili un Ervīnā mājās un ļoti viesmīlīgā un radošā gaisotnē pašai ņemt dalību savu rotu tapšanā. Sirsnīgs paldies jums abiem, ka dariet tik svētīgu darbu un palīdzi dāmām tapt vēl daiļākām. Pateicībā, Maija


Jeļena

10 Jun 2019

Огромное спасибо за приобретенные в Даугавпилсе на празднике города украшения с жемчугом! Очень довольна и покупкой и обслуживанием. Украшения необыкновенно красивые, аккуратные, милые, легкие и восхитительные ! Давно мечтала о жемчуге и наконец я нашла что искала, ношу с огромным удовольствием! Спасибо за качественную работу! Дальнейших вам успехов в работе и творчестве!


Ludmila Stahovska

10 Jun 2019

Купила сержки от этой компании на ярмарке в г.Даугавпилс. Сережки просто великолепные!!! Уже несколько дней не могу налюбоваться на такую красоту. Жемчуг мягко светится даже в темноте. Сережки изготовлены очень эргономично - на ушах их вообще не чувствуешь, только по заинтересованным взглядам окружающих вспоминаешь, что у тебя в ушах такая красотища!! Обязательно куплю себе изделия этой компании еще!


VINETA

07 Jun 2019

Paldies par ļoti ātro piegādi un skaistajiem auskariņiem Ir jau noskatīta kaklarota ,ko nākošo pasūtīšu. Lai Jums jauka diena un daudz pirceju.


Sanita

21 May 2019

Liels Paldies par burvīgo pērļu kaklarotu un pērļu auskariem, draudzene bija sajūsmā par dāvanu! Serviss un piegāde ir super ātri! Ar cieņu, Sanita!


Laura

18 May 2019

Liels paldies par maniem izsapņotajiem auskariņiem. Esmu sajūsmā


Andris&Lienīte

04 Apr 2019

Liels paldies par skaistajām pērłu rotām un Swarovski piespraudi! Jau kuro reizi iepērkamies pie jums un esam łoti apmierināti ar jūsu rotu augsto kvalitāti un pieńemamo cenu. Liels paldies par jūsu brīniškīgo darbu un atsaucību Aili un Ervīn!


Signe

03 Apr 2019

Paldies, kaklarota ar vienu pērli ir burvīga!


Maija

29 Mar 2019

Paldies par lieliskajiem auskariem. Pie Jums atradu tieši tādus kādus sen biju meklējusi. Perfekta un ātra piegāde.


Elīna Vegnere

13 Mar 2019

Ļoti ātrs un labs serviss.


Vladis

08 Mar 2019

Pa veikaliem un interneta dzīlēm meklēju sev zelta gredzenu ar safīru. Uzdūros atsauksmēs par "Pearls4us.com". Sazvanījos ar E.Butkeviča kungu un norunājām tikšanos. Pirmais, kas atstāja labu priekšskatu, tā bija profesionāla pieeja. Rezultātā man ir gredzens, kas ir fantastisks. Acis tiešām nevar atraut. Liels PALDIES. Ja meklējat, kaut ko tiešām sev, šī ir īstā vieta.


Михаил

17 Jan 2019

Благодарю за прекрасные серёжки! Сережки покупались для любимой девушки, к уже имеющимся браслету и ожерелью. Мастер предложил несколько вариантов серёжек, и проконсультировал по каждой паре, насколько она подходит к комплекту. В результате подобрали идеальное сочетание и по оттенку, и по форме и размеру. Девушка счастлива, и с радостью носит эти серёжки от Swarovski. Спасибо Вам огромное!! Ждите в гости за следующим подарочком ;)


Biruta

16 Jan 2019

Paldies par balto upes pērļu kaklarotu, ļoti skaista. Esmu apmierināta gan ar preci, gan piegādes iespējām. .Visu labu vēlot Biruta


Kristīne

09 Jan 2019

Paldies! Sņemtie auskari un rokassprādze ir ļoti skaistas.


Inguna

07 Jan 2019

Liels paldies par brīnišķīgajām rotām! Atkal un atkal atgriežos šajā vietā un dāvinu Aili rotas visām savām draudzenēm.. Jums arī noteikti patiks...


Andra

13 Dec 2018

Vislabākās pērlēs Rīgā par vislabāko pērļu cenu ir pearls4us. Pamēģināju! SUper, it sevišķi, ja ir pienācis vecums, kad jārotājas tikai ar pērlēm.


Liene

12 Dec 2018

Jau otro reizi iegādājos rotas iekš pearls4us, un jau atkal esmu ārkārtīgi priecīga! Jau otrājā dienā pēc pasūtījuma veikšanas rotas tika atgādātas uz mājām, un izskatās pat labāk nekā bildēs. Paldies! Nākamreiz pēles pavisam noteikti atkal iegādāšos šeit.


Inga

29 Nov 2018

Paldies. Ļoti skaisti un kvalitatīvi auskarīņi un apkalpošana augstākajā līmenī. Paldies!


Līga

28 Nov 2018

Esmu sajūsmā par vīra uzdāvinātajiem pērļu auskariem un rokassprādzi. Man patīk ne tikai šīs rotas nēsāt, bet prieku sniedz pat tikai paskatīšanās uz tām.:)) Gan auskariem, gan rokassprādzei ir sava īpašā odziņa, kas tās padara vēl jo īpašākas.


Ilze

26 Nov 2018

Burvīgas rotas, lielisks pārdevējs. Paldies! Lai Jums viss izdodas arī turpmāk.


Iveta

22 Nov 2018

MEGA PALDIES! Par izcilo viesmīlību, patieso ieinteresētību piemeklēt tieši man pielāgotu pērļu kaklarotu! Īpaša pateicība Ervīna kungam, kas kopā ar kundzi šos skaistumus. Esmu kļuvusi par rīsu pērļu kaklarotas, auskaru un fantastiska gredzena īpašnieci :) Pateicos, iesaku katrai klientei izbaudīt šo izcilo apkalpošanu, vērtīgās sarunas. Es ne vien nopirku, bet tiku ievesta līdz šim man nezināmā pērļu pasaulē, uzzināju daudz jauna par šiem dabas brīnumiem. Patiesā cieņā, Iveta


Vilma

11 Nov 2018

Jau antrus metus mugėje nepraeinu pro jūsų stendą ko nors neįsigijus.Jūs siūlote puikius,kokykibškus dirbinius.Ačiū


Maija

27 Aug 2018

Paldies par lieliskajiem pērļu auskariem!


Rūta

09 Aug 2018

Savu kāroto kaklarotu saņēmu ļoti ātri - brīnišķīga rota, esmu ļoti apmierināta ar pirkumu!


Elīna

20 Jul 2018

Reiz biju iegādājusies melno pērļu auskarus, tie bija mani mīļākie auskari, jo lieliski izskatās pie gandrīz jebkura apģērba un ērti ikdienā. Bet gadījās vienu no auskariem nozaudēt. Šonedēļ Kuldīgā svin dzīres un kā ierasts pie mums te ir viens no plašākajiem tirdziņiem, kāds redzēts. Staigāju un meklēju melnus pērļu auskarus, tie ir mani "must have", līdz atradu Jūs un ieraudzīju tieši tādus, kādi man bija! Sapņi piepildās, paldies! :)


Диана

03 Apr 2018

Приобрела себе серьги и кулон с черным жемчугом. Покупкой довольна. Качественные изделия, смотрятся модно, свежо и изящно. Приемлемые цены. Изделия сделаны аккуратно, с любовью. Я поняла, что это не последняя моя покупка. Дарите радость себе, близким и друзьям. Такой подарок всегда в радость. Спасибо за Вашу работу!


Любовь

02 Apr 2018

Хочу выразить благодарность за профессиональную консультацию в подборе наиболее подходящего мне по цвету и форме жемчуга! Серьги выполнены очень качественно и смотрятся дорого. Рекомендую этого производителя по качеству, цене и терпению по отношении к клиентам!! Обязательно обращусь ещё.


Baiba

01 Apr 2018

Saņēmu neizsakāmi skaistu dāvanu - Baltā brīnišķīgā rokassprādze - tā bija ceļojusi tālu ceļu, bet pienāca perfektā kondīcijā. Ļoti unikāla pērļu rokassprādze, bet viena lieta ir tāda, kādu grūti kur sameklēt skasti veidotu - tā ir magnētiskā rokassprādzes aizdare. Tā neprasa nekādu piepūli, lai rotaslietu uzliktu ātri un ērti. Burvīga dāvana jebkurā jubilejā arī citām dāmām - silti iesaku.